Free counter and web stats

Mooji; Seni Eve Götürüyorum

"O kavrama ait kavramların ötesindedir... O seninle ilgileniyor; seni içeriden olgunlaştırıyor; seni eve götürüyor." (Mooji)

Mooji: Mooji olarak bilinen Anthony Paul Moo-Young, 29 Ocak 1954 yılında Jamaika Port Antonio'da dünyaya geldi. 1969'da İngiltere'ye taşındı ve Londra, Brixton'da yaşadı. Anthony sokak portre sanatçısı ve ressam olarak uzun yıllar Londra 'West End'de, daha sonra Brixton Koleji'nde öğretmen olarak çalıştı.

Mooji, advaita üstadı olan ya da Papaji olarak da bilinen Sri Harilal Poonja'nın doğrudan öğrencisidir. 1987'de Hristiyan bir mistik ile şans eseri tanışması, Mooji için hayatını değiştiren bir karşılaşma oldu. Bu karşılaşma onun, dua aracılığıyla içindeki İlahiyi doğrudan deneyimlemesini sağlamıştır. Kısa süre içinde, bilincinde öyle güçlü bir radikal değişim yaşadı ki, dışarıdan, onu tanıyan birçok insana göre tamamen farklı biri gibi görünüyordu. Spiritüel bilinç olarak uyandığında, birçok mucizevi deneyim ve mistik görüş formu içinde apaçık derin bir içsel dönüşüm başladı. Çok geçmeden öğretmenliği bıraktı, evini terk etti ve sessiz ve sade bir hayata başladı. İlahi olan doğal bir şekilde onun içinde dışa vururken, mükemmel bir huzur varlığından içeri girdi ve o zamandan beri onunla birlikte kaldı.

Bu kanal, ruhsal öğretmen ve yaşayan üstadların en etkili konuşmalarının türkçe altyazılı çevirisini sunar. Videolarımız haftalık olarak güncellenmektedir.

İzlediğiniz için teşekkür ederiz. Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşmayı ve abone olmayı unutmayın! "

Add a comment